מתודולוגיית העבודה

שיטת עבודה שמשיגה תוצאות

שיטת העבודה שלנו הינה אישית!
לכל ארגון אנו "תופרים" את הפתרון הייעודי המתאים לו ביותר. כל לקוח מקבל את התחושה שהוא הלקוח היחיד שלנו. לכל ארגון, לקוח, יש מומחה, מנהל לקוח שעובד בשותפות עם הלקוח ותפקידו לטפל בלקוח ולהעמיד לרשותו את המשאבים המקצועיים הנדרשים מהקבוצה. מענה מקצועי ואישי, שממוקד בהשגת התוצאות שנקבעו!


ב 25 השנים האחרונות נהנו מאות ארגונים בעבודה המשותפת עם המרכז לאימונים בעסקים ובלנצ'ארד ישראל מפתרון הוליסטי, מערכתי המחובר בראש ובראשונה ליעדים העסקיים של הארגון, לשפה ולתרבות הארגונית.

שיטת ההדרכה והלמידה של אימונים בעסקים ובלנצארד ישראל

Assessment - השלב הראשון בכל פרויקט ותהליך הינו אבחון, זיהוי הצורך הארגוני ופערי הביצועים. ראיונות עומק, תצפיות שטח, קבוצות מיקוד, סקרים ארגוניים והעזרות במידע וידע קיים הינם חלק מהכלים בהם אנו עושים שימוש בשלב זה.

Customization - המידע שאספנו מאפשר לנו להתאים את הפתרון באופן אופטימאלי לתרבות ולצרכים הארגוניים ולוודא אינטגרציה נכונה לתהליכים ופעולות אחרות הקיימות בארגון. בשלב זה אנו עובדים יחד עם הלקוח, מפתחים ו"תופרים" את הפתרון / תכנית בהתאמה לצרכי הארגון ובמקרים מסוימים גם עד רמת הפרט. בונים תהליך הדרכה מפורט לאנשי המכירות, מתאימים תהליכי הדרכה למנהלים, יוצרים תהליכי פיתוח לצוותים.

Blended Learning – תכניות ומסלולי הפיתוח והלמידה שלנו משלבים תצורות עבודה שונות, המותאמות בין השאר לתרבות הארגונים והרגלי הלמידה של המנהלים והעובדים בארגון – הדרכה ולמידה בקבוצות קטנות / גדולות, למידה אישית, "אחד על אחד", למידה מתוקשבת, מרחוק (Remote), יעוץ אישי, On Job Training ,Assessments Tools, מבחני ידע ועוד. הניסיון שלנו מראה, ששילוב בין ערוצי למידה שונים ולוארך זמן, מניב את האפקטיביות הגבוהה ביותר.

Measurement - בתפישה שלנו – מה שלא נמדד לא נחשב... זו הסיבה שבתחילת כל תהליך, ותוך כדי, אנו מגדירים יחד עם הלקוח את התוצרים והתוצאות הרצויות, בהתאמה כמובן לאמצעי הבקרה והמדידה הקיימים כבר בארגון.

למה זה מצליח?
ההדרכות הפעילות משלבות מגוון אמצעים ודרכים שהופכות את הלמידה לאקטיבית - תרגולים, הפעלות, משחקים, ניתוח קטעי סרטים, סימולציות, עבודה בקבוצות, תרגילי שטח, ניתוח קייסים ואירועים אמיתיים, ועוד.
שילוב של יכלות הנחיה, רמה מקצועית ואישית גבוהה מבטיחה שבסיום התהליך תראו תוצאות!


 
לחיוג דרך הנייד לחצו כאן 03-648-66-96 לשלוחה 4  שלחו אלינו מייל

יצירת קשר

 

מגדל בסר 4 - רח' מצדה 7, בני ברק.
info@businesstraining.co.il
טלפון: 03-6486696