למה אנחנו

הנסיון שלנו = הבטחון שלכם
ארגונים הבוחרים בנו כשותף עסקי אסטרטגי נהנים מהוותק והניסיון שלנו ב 25 שנים האחרונות, מה שאומר שהפתרונות שלנו, גלובאליים או לוקאלים, כבר "מדובגים", כאלו שכבר עברו שיפורים וליטושים בעקבות פידבקים של לקוחות, מה שמבטיח שאתם מקבלים מוצר / פתרון מוגמר ושלם.

צוות מומחים עם נסיון במאות ארגונים
אתם נהנים מצוות יועצים שביצעו הדרכות בכל ענפי המשק (הייטק, רכב, פארמה, תקשורת, פיננסים, ביטוח, תעשיה, בטחון ועוד) והתמודדו עם כל האתגרים האפשריים, כל האילוצים הארגוניים, וצברו אלפי שעות נסיון בליווי ובהדרכה עסקית בארגונים!

פתרונות עדכניים
צוות היועצים והמומחים של המרכז לאימונים בעסקים ובלנצ'ארד מתעדכן באופן קבוע בכל השינויים והרגולציות במשק, בנוסף, בזכות החיבור לבלנצ'ארד העולמית, ולשותפים בינלאומיים נוספים, גם בפתרונות העדכניים ביותר בשיפור ביצועים של אנשים וארגונים.
השותפות שלנו עם מומחים וארגונים גלובלים מאפשר לנו להציע לחברות ישראליות את הפתרונות המתקדמים והמשמעותיים ביותר, הנמצאים בשימושן של החברות הנחשבות והמובילות בעולם, מרביתן ברשימת הפורצ'ן 500.
לקוחות דוגמת Amdocs, Nice, סלקום, Teva, SanDisk, Strauss Group, NCR, Netafim, Orbotech, fiverr, RAVAL, כלמוביל, תנובה, יס, דקלה חברה לביטוח, מגדל, הבנק הבינלאומי, לאומי ורבים אחרים, נהנים מהפתרונות המתקדמים והעדכניים ביותר בעולם הפיתוח הארגוני ופיתוח של אנשים.


תוצאות - תוצאות - תוצאות!
המומחיות שלנו הינה להשיג תוצאות עבורכם!
כל תהליך מתחיל בהבנת צרכים ואבחון מעמיק, לאחר מכן התאמת הפתרונות למטרות שנקבעו, פיתוח והתאמת תצורות הלמידה (פרונטלית, 1:1, ליווי וייעוץ בשטח, On Job Training), שילוב הדרכה חוויתית המבוססת על התפישה של Learning By Doing.
בתפישה שלנו הדרכה, למידה הינה אמצעי נוסף לשיפור ביצועים של ארגונים ומכאן שכל תהליך מתחיל בהגדרה של מטרות ובחינה כיצד זה מסייע לארגון.

שירות וליווי אמיתי
אנו מלמדים שרות לקוחות, ויודעים עד כמה חשוב המגע האישי בכל תהליך. לכל אורך הפרוייקט אתם מקבלים מהיועצים מענה אישי, צמוד ומקצועי, שנותן לכם תשובות לכל עניין ושאלה. אנו גם זמינים עבורכם להתייעצות, גם מעבר לפרוייקט שעושים יחד, כחלק מתפישת השותפות שלנו עם לקוחות! אתם מקבלים מעטפת שרות אדמיסטרטיבית, כדי ששביעות הרצון שלכם תהיה מלאה גם מהתוצאות וגם מתפעול הפרוייקט.

יתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי בעבודה עם קבוצת בלנצ'ארד:חזית הידע הבינלאומי
שותפויות אסטרטגיות עם מרכזי ידע בינלאומיים, דוגמת:
Celemi, Acclivus, Nierenberg Group, Felicity Group, The Booth Co - מסייעים לנו להיות נגישים לפתרונות והמודלים המתקדמים בעולם בתחומי המכירות, הניהול ומנהיגות, ולאפשר ללקוחותינו לייצר יתרון יחסי עסקי.

סינרגיה בין התמחויות שונות ליצירת פתרון שלם לאתגרים העסקיים
ארגונים מתמודדים כיום עם אתגרים מורכבים הדורשים שילוב התמחויות מדיסציפלינות שונות. כקבוצה בינלאומית מובילה יש לנו את היכולת והניסיון להפעיל צוותים מקצועיים הנותנים מענה שלם ומקיף.

יכולת לבצע פרויקטים גדולים במיוחד
ב 25 השנים בהם אנו פעילים, בישראל, ביצענו את הפרויקטים הגדולים והמשמעותיים ביותר בישראל. פרויקטים שכללו הכשרה של מאות ואלפי מנהלים ועובדים בפריסה ארצית וגלובאלית. ארגונים דוגמת SAP, SanDisk, Comverse, Nice Systems, Amdocs, ,Strauss Group, Orbotech פרטנר, בזק, הבינלאומי, שופרסל, רמי לוי, ואחרים אשר רצו לנהל פרויקטים עתירי כוח אדם בחרו בנו כשותף אסטרטגי.

יכולת גלובאלית
רשת המומחים הבינלאומית שלנו, מאפשרת לנו להקים צוותים חוצי גבולות, כמעט בכל מדינה בעולם, על מנת לתמוך בצרכי הלקוחות, כל זאת עם בקרה וניהול לוקאלי. צוות אשר יודע לעבוד בצוות ובשיתוף פעולה אסטרטגי עם הארגון.


 
לחיוג מהנייד לחצו כאן 03-648-66-96 לשלוחה 4  לחצו כאן לשליחת מייל

יצירת קשר

 

מגדל בסר 4 - רח' מצדה 7, בני ברק.
[email protected]
טלפון: 03-6486696